Regionalny Portal Informacyjny Nowy Glinik-Filmy Online-Stacje radiowe-Dragon Klub Sportowy
  Welcome to: Regionalny Portal Informacyjny Nowy Glinik-Filmy Online-Stacje radiowe-Dragon Klub Sportowy [Guest]
04 Grudzień 2020 20:13  
Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Artykuły
Forum
Kontakt
Galeria
Szukaj
Stara strona
Nowy Glinik
Dom Ludowy
Galeria / Filmiki
Historia Nowego Glinika
Kościół
Sołtys Nowego Glinika
Straż Pożarna
Rada Sołecka
Nasi sąsiedzi
Zasłużeni mieszkańcy
Katalog firm
Klub Sportowy DRAGON
Wiadomości sportowe
Kadra
Terminarz 2009/2010
Terminarz 2008/2009
Reklama


Newsy z kraju i świata
Kluby sportowe
> Dragon Nowy Glinik
> LKS Czeluśnica
> Maraton Tarnowiec
> LKS Moderówka
> LKS Brzezówka
> Gaudium Łężyny
> LKS Warzyce
> LKS Trzcinica
> Wisłoka Niegłowice
> Tajfun Łubno
> Zorza 03 Łubienko
> Nieplanka Niepla
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Najnowszy Użytkownik: speedtest
 Terminarz 2009/2010
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza 03 Łubienko 18 44 14 2 2 71-23 8 0 1 45-15 6 2 1 26-8
2.  Czardasz Osiek Jasielski 18 40 12 4 2 49-23 7 2 0 24-9 5 2 2 25-14
3.  Nieplanka Niepla 18 36 12 0 6 47-30 6 0 3 25-15 6 0 3 22-15
4.  Dragon Glinik Nowy 18 27 7 6 5 39-30 6 1 2 23-14 1 5 3 16-16
5.  LKS Moderówka 18 25 8 1 9 43-39 4 0 5 24-18 4 1 4 19-21
6.  Technik Trzcinica 18 23 7 2 9 32-35 5 1 3 21-13 2 1 6 11-22
7.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 18 22 6 4 8 26-42 2 3 4 9-19 4 1 4 17-23
8.  Standart Święcany 18 21 5 6 7 32-28 1 5 3 13-15 4 1 4 19-13
9.  Wisłoka Niegłowice 18 10 3 1 14 22-76 3 1 5 13-28 0 0 9 9-48
10.  Sokół Zimna Woda 18 8 2 2 14 9-44 1 1 7 5-22 1 1 7 4-22
Tajfun Łubno wycofał się z rozgrywek po 7. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Sokół Zimna Woda wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Zorza 03 Łubienko    2-3 2-0 4-3 9-1 4-2 8-2 5-1 8-2 3-1 
 2 Czardasz Osiek Jasielski1-1     3-1 1-0 4-1 3-1 4-1 2-2 3-2 3-0* 
 3 Nieplanka Niepla1-3 3-1     1-4 4-3 4-0 1-3 2-1 7-0* 2-0 
 4 Dragon Glinik Nowy1-5 1-1 4-0     2-4 2-1 4-1 2-0 4-2 3-0* 
 5 LKS Moderówka0-4 4-2 2-4 3-2     6-1 0-1 0-1 8-1 1-2 
 6 Technik Trzcinica2-0 0-5 1-2 4-4 1-0     0-1 1-0 7-1 5-0 
 7 LKS Brzezówka (k. Krosna)0-3 1-1 1-4 1-1 0-4 1-1     1-4 2-0 2-1 
 8 Standart Święcany1-1 1-5 1-2 1-1 1-1 0-1 3-3     5-1 0-0 
 9 Wisłoka Niegłowice2-6 2-4 1-6 0-0 0-2 2-1 3-2 0-7     3-0* 
 10 Sokół Zimna Woda0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-0     

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Pauza: Wisłoka Niegłowice.
 
Standart Święcany 0-1 Technik Trzcinica
Czardasz Osiek Jasielski 1-0 Dragon Glinik Nowy
LKS Moderówka 0-4 Zorza 03 Łubienko
Nieplanka Niepla 1-3 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Sokół Zimna Woda - Tajfun Łubno Szlacheckie
było 3-1, anulowany

Kolejka 2 - 23 sierpnia

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Technik Trzcinica 5-0 Sokół Zimna Woda
Tajfun Łubno Szlacheckie - Nieplanka Niepla
było 3-5, anulowany
Wisłoka Niegłowice 0-2 LKS Moderówka
Zorza 03 Łubienko 2-3 Czardasz Osiek Jasielski
Dragon Glinik Nowy 2-0 Standart Święcany

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Dragon Glinik Nowy 2-1 Technik Trzcinica
Standart Święcany 1-1 Zorza 03 Łubienko
Czardasz Osiek Jasielski 3-2 Wisłoka Niegłowice
LKS Moderówka 0-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Nieplanka Niepla 2-0 Sokół Zimna Woda

Kolejka 4 - 6 września

Pauza: Sokół Zimna Woda.
 
Technik Trzcinica 1-2 Nieplanka Niepla
Tajfun Łubno Szlacheckie - LKS Moderówka
było 1-5, anulowany
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-1 Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Niegłowice 0-7 Standart Święcany
Zorza 03 Łubienko 4-3 Dragon Glinik Nowy

Kolejka 5 - 13 września

Pauza: Nieplanka Niepla.
 
Zorza 03 Łubienko 4-2 Technik Trzcinica
Dragon Glinik Nowy 4-2 Wisłoka Niegłowice
Standart Święcany 3-3 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Czardasz Osiek Jasielski - Tajfun Łubno Szlacheckie
było 4-0, anulowany
LKS Moderówka 1-2 Sokół Zimna Woda

Kolejka 6 - 20 września

Pauza: Technik Trzcinica.
 
Nieplanka Niepla 4-3 LKS Moderówka
Sokół Zimna Woda 0-3 Czardasz Osiek Jasielski
(wo)
mecz przerwany w 71. minucie przy stanie 0-0 z powodu bójki kibiców
Tajfun Łubno Szlacheckie - Standart Święcany
było 4-6, anulowany
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-1 Dragon Glinik Nowy
Wisłoka Niegłowice 2-6 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: LKS Moderówka.
 
Wisłoka Niegłowice 2-1 Technik Trzcinica
Zorza 03 Łubienko 8-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Dragon Glinik Nowy - Tajfun Łubno Szlacheckie
było 8-1, anulowany
Standart Święcany 0-0 Sokół Zimna Woda
Czardasz Osiek Jasielski 3-1 Nieplanka Niepla

Kolejka 8 - 4 października

Pauza: Zorza 03 Łubienko, Czardasz Osiek Jasielski.
 
Technik Trzcinica 1-0 LKS Moderówka
Nieplanka Niepla 2-1 Standart Święcany
Sokół Zimna Woda 1-1 Dragon Glinik Nowy
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-0 Wisłoka Niegłowice

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: Wisłoka Niegłowice, Standart Święcany.
 
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-1 Technik Trzcinica
Zorza 03 Łubienko 3-1 Sokół Zimna Woda
Dragon Glinik Nowy 4-0 Nieplanka Niepla
Czardasz Osiek Jasielski 4-1 LKS Moderówka

Kolejka 10 - 31 października

Pauza: Dragon Glinik Nowy, LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
LKS Moderówka 0-1 Standart Święcany
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nieplanka Niepla 1-3 Zorza 03 Łubienko
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Zimna Woda 4-0 Wisłoka Niegłowice
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czardasz Osiek Jasielski 3-1 Technik Trzcinica
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 25 października

Pauza: Zorza 03 Łubienko, Technik Trzcinica.
 
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 Sokół Zimna Woda
Wisłoka Niegłowice 1-6 Nieplanka Niepla
Dragon Glinik Nowy 2-4 LKS Moderówka
Standart Święcany 1-5 Czardasz Osiek Jasielski

Kolejka 12 - 3 czerwca

Pauza: Wisłoka Niegłowice, Sokół Zimna Woda.
 
Technik Trzcinica 1-0 Standart Święcany 16 czerwca
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany
Dragon Glinik Nowy 1-1 Czardasz Osiek Jasielski
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zorza 03 Łubienko 9-1 LKS Moderówka
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-4 Nieplanka Niepla 23 czerwca
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany

Kolejka 13 - 6 czerwca

Pauza: Nieplanka Niepla, LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Sokół Zimna Woda 0-3 Technik Trzcinica
(wo)
LKS Moderówka 8-1 Wisłoka Niegłowice
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czardasz Osiek Jasielski 1-1 Zorza 03 Łubienko
w Dębowcu / w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Standart Święcany 1-1 Dragon Glinik Nowy 23 czerwca
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Technik Trzcinica 4-4 Dragon Glinik Nowy
Zorza 03 Łubienko 5-1 Standart Święcany 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (25 kwietnia) odwołany z powodu uroczystości pogrzebowych Stanisława Zająca
Wisłoka Niegłowice 2-4 Czardasz Osiek Jasielski
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-4 LKS Moderówka
Sokół Zimna Woda 0-3 Nieplanka Niepla
(wo)

Kolejka 15 - 2 maja

Pauza: Sokół Zimna Woda, LKS Moderówka.
 
Nieplanka Niepla 4-0 Technik Trzcinica
Czardasz Osiek Jasielski 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 9 czerwca
w pierwotnym terminie (2 maja) przerwany w 72. minucie przy stanie 3-1 z powodu ulewy / w drugim terminie (19 maja) w Dębowcu dokończenie meczu odwołane z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Dębowcu
Standart Święcany 5-1 Wisłoka Niegłowice
Dragon Glinik Nowy 1-5 Zorza 03 Łubienko

Kolejka 16 - 9 maja

Pauza: Nieplanka Niepla, Czardasz Osiek Jasielski.
 
Technik Trzcinica 2-0 Zorza 03 Łubienko
Wisłoka Niegłowice 0-0 Dragon Glinik Nowy
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-4 Standart Święcany
Sokół Zimna Woda 0-3 LKS Moderówka
(wo)

Kolejka 17 - 16 maja

Pauza: Technik Trzcinica, Standart Święcany.
 
LKS Moderówka 2-4 Nieplanka Niepla 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czardasz Osiek Jasielski 3-0 Sokół Zimna Woda
(wo)
Dragon Glinik Nowy 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza 03 Łubienko 8-2 Wisłoka Niegłowice 26 maja
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 23 maja

Pauza: LKS Moderówka, Dragon Glinik Nowy.
 
Technik Trzcinica 7-1 Wisłoka Niegłowice 23 czerwca
w pierwotnym (23 maja) i w drugim (9 czerwca) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-3 Zorza 03 Łubienko 16 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Zimna Woda 0-3 Standart Święcany
(wo)
Nieplanka Niepla 3-1 Czardasz Osiek Jasielski

Kolejka 19 - 30 maja

Pauza: Zorza 03 Łubienko, Czardasz Osiek Jasielski.
 
LKS Moderówka 6-1 Technik Trzcinica
Standart Święcany 1-2 Nieplanka Niepla
Dragon Glinik Nowy 3-0 Sokół Zimna Woda
(wo)
Wisłoka Niegłowice 3-2 LKS Brzezówka (k. Krosna)

Kolejka 20 - 13 czerwca

Pauza: Standart Święcany, Wisłoka Niegłowice.
 
Technik Trzcinica 0-1 LKS Brzezówka (k. Krosna)
Sokół Zimna Woda 0-3 Zorza 03 Łubienko
(wo)
Nieplanka Niepla 1-4 Dragon Glinik Nowy
LKS Moderówka 4-2 Czardasz Osiek Jasielski

Kolejka 21 - 20 czerwca

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna), Dragon Glinik Nowy.
 
Technik Trzcinica 0-5 Czardasz Osiek Jasielski
Standart Święcany 1-1 LKS Moderówka
Zorza 03 Łubienko 2-0 Nieplanka Niepla
Wisłoka Niegłowice 3-0 Sokół Zimna Woda
(wo)

Kolejka 22 - 27 czerwca

Pauza: Zorza 03 Łubienko, Technik Trzcinica.
 
Sokół Zimna Woda 0-3 LKS Brzezówka (k. Krosna)
(wo)
Nieplanka Niepla 7-0 Wisłoka Niegłowice
(wo)
mecz przerwany w 30. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Moderówka 3-2 Dragon Glinik Nowy
Czardasz Osiek Jasielski 2-2 Standart Święcany
w Dębowcu


źródło: /www.90minut.pl/
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Pod naszym patronatem
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Multimedia
Internetowe stacje radiowe
Gry Online
Katalog programów TVP
Turystyka
Zbiorniki wodne
Pola namiotowe
Muzea i Skanseny
Zamki
Miejscowości wypoczynkowe
Inne
Wypoczynek zagranica
Szlaki turystyczne
Inne
Kurs walut
Wyniki Lotto
Program TV
Pogoda
Pogodynka
Pomiar prędkości łącza internetowego
Telewizja na kartę HD
Banery do pobrania
Telewizja na karte, NNK, smart HDSAT

Stop dla GMO !!!

> Prezentacja "Modyfikacje genetyczne w rolnictwie"(pdf)
> Ulotka dotyczącą zagrożeń związanych z roślinami GMO (pdf)
> Ulotka dla rolników (pdf)
> Ulotka dla konsumentów "Kupuj świadomie" (pdf)
> Ulotka Zagrożenia Zdrowotne GMO(pdf)
> Broszura o GMO
> Broszura ICPPC Lina ratunkowa(pdf)
> więcej informacji
Newsy eGospodarka


PARTNERZY
         
   Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Comstock by:
996982 Unikalnych wizyt   

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl